04 Eylül 2013

Vodafone Yüksek Cayma Bedeli Yansıttı!

Ocak ayında Vodafone hattım üzerinden taahhüt ile ipone 5 maka cep telefonu aldım aylık telefon için ödediğim tutar 111 TL idi. Haziran ayı sonunda taahhütü bozup cihaz bedelini toplu halde yatırmak istediğimi müşteri hizmetlerine bildirdiğimde 2200 TL civarında bedel yansıyacağını belirttiler.

Ay sonunda gelen faturada cihaz cayma bedeli olarak tarafıma 3800 TL civarında bir fatura geldi. Tekrar firmanın müşteri hizmetlerini aradığımda şikayet kaydı oluşturdular fakat yaklaşık 45 gündür hala dönüş yapmadılar. Müşteri hizmetlerini her aradığımda incelemede deyip beni geçiştiriyorlar.

Semih 101 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,545347****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilerek,probleminizin giderildiği görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön