14 Eylül 2013

Vodafone Yüklü Fatura Gönderdi!

25 Lira kamu hattım vardı, 150 TL fatura göndermişler, 1 mesajı 3 adet göndermiş gözüküyorum.Özel servis olmadığı halde var göstermişler,12 aylık taahhüt aldıktan sonra faturaları yükseltmişler.Vodafone'dan şikayetçiyim.

Mehmet 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde ağustos dönem fatura tutarınız incelendiğinde sms ve özel servis kullanımlarınıza istinaden ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiş olup,ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Mehmet19 Eylül 2013

    Bu firmada 5 adet kamu hattım var, bunlar yukarıda belirttiğm numaralarım 12 aylık taahhüt aldıktan sonra bütün telefon faturalarıma yüklü fatura gönderdi, bu tesadüf olamaz bu konuda şikayetim var. LÜtfen gereginin yapılmasını rica ederim.

  • Vodafone Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön