01 Mart 2014

Vodafone Yüklediğim TL Hattıma Hala Gelmedi!

Vodafone'dan yaptığım 50 tl yüklememin karşılığı hesabımdan 45 tl çekildi fakat karşılığında 20 tl'lik hizmet aldım. Kalan 25 tl havaya gitti. Alamadığım bir hizmet karşılığında 25 tl boşuna ödemiş oldum. Müşteri hiizmetlerinde görüştüğüm E. isimli bayan ise yükleme yapmadığımı iddia ediyor. Vodafone kullandığım için bugün bir kez daha pişman oldum. Konu hakkında en kısa zamanda bir bilgi istiyorum.

Yasin 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön