01 Haziran 2013

Vodafone Yüklediğim Parayı Sıfırlıyor!

31.05.2013 Cuma Günü, 0544.......... No’lu Telefonuma akşam saatlerinde yüklediğim, 20 TL,
Sabah saatlerinde kendiliğinden bitmiştir. Müşteri Hizmetlerini aradığımda ise benim isteğim dışında yüklemiş olduğum TL’nin sıfırlandığını kabul ediyor.

Ancak yapacak bir şey olmadığını söylüyor. Vodafone gibi bir kurum yüklemiş olduğum parayı kendiliğinden sıfırlıyor ve bu duruma yapacak bir şeyin olmadığını söylüyor. Bu duruma derhal çözüm bulmanızı bekliyorum.

Asli 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Haziran 2013

    Sayın Abonemiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine Vodafone hattınız bazında gerekli inceleme işlemini gerçekleştirebilmemiz için,Vodafone GSM numaranızı iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi01 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön