11 Şubat 2014

Vodafone Yolladığım SMS'lerin Yarısını MMS Olarak Ücretlendirmiş.

Cep Avantaj ekstra abonesiyim. Normalde 5000 sms hakkım var ama 12.01.2014 saat 19:41'de attığım mesajlar ücretsiz iken saat 20:51'de noktası virgülüne aynı olan, yaklaşık 50 adet mesaj 80 kuruştan ücretlendirilmiş. Müşteri hizmetleri bu mesajların mms olarak ücretlendirildiğini söyledi şikayet kaydımı aldı. Yarım saat sonra mesaj geldi faturanızda hata yoktur yani mecbur ödeyeceksin diyorlar.

Şimdi ben soruyorum birbirinin aynı olan mesajların yarısı sms olarak değerlendirilirken yarısı neden mms oluyor. Vodafone bunu bir izah etsin ya da ispat etsin bende anlar faturamı öderim. Yok ben seni mağdur edeceğim diyorsa ki ben öyle düşünüyorum onuda bilmek isterim.

Ertan 80 Okunma

Cevaplar

  • Ertan 17 Şubat 2014

    bana sadece mms göndermişsin diyorlar.bende hayır göndermedim diyorum ve eminim ki mms değil sms gönderdim ama benim vodafonla 2015 e kadar kontratım var hattımıda değiştiremiyorum yani mecbur ödeyeceğim.başk çare yok.fakat üzerime olan diğer hattımı başka bir operatöretaşıyacağım.şikayetvar.com a teşekkür ederim.

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-02-13 17:26:14 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön