28 Ocak 2014

Vodafone Yine Şaşırtmadı!

Avukatınız mesaj atmış. ''ödeme taahhüdünüz gerçekleşmediği için haciz müzekkereniz icra dairenize gönderilmiştir.''(anlaşmalı olduğunuz...)Av.M. İ. şeklinde.

Yine yakışanı yaptınız. Beni haklı çıkardınız. Hani görüşüyordunuz ilgili mercilere gereken iletilecekti. Usulsüzlükten kapatılan bayiinizin mağduru olduğumu, kurumunuzun iç meselesi yüzünden mağdur olduğumu, bayiniz avukatlık büronuz hakkımı alabilmem için Vodafone merkezine gidip en yüksek tonlarda bağırıp tehditler savurmam gerektiğini söylediklerin de çok ayıplamıştım. Ancak yanılmışım.Her şeyi hak ediyorsunuz. Seçimi size bıraktım.

Muhammed 133 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-01-30 11:03:01 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Muhammed01 Şubat 2014

  MÜŞTERİNİN HAKLILIĞI VODEEFONE İÇİN ÖNEMLİ DEĞİL

 • Muhammed28 Ocak 2014

  http://www.uzmantv.com/kurumsal-bir-sirketin-ozellikleri-nelerdir http://www.uzmantv.com/kurumsallasma-sirkete-neler-kazandirir Müşterilerinizin bireylerden olduğunu unutmayın... Hakkı ve haklıyı koruyup, müşterisiyle barışık kavga etmeyen gereğinde hatasını kabul eden kurum müşteri sıkıntısı yaşamaz. reklamın en iyisi bireydir.

 • Muhammed28 Ocak 2014

  Ayrıca ödeyeceğimize dair bir taahhüdümüz mü oldu da bu mesajı gönderiyorlar. Ne Borcumuz nede hatamız yoktur. Tek hatamız Vodeefonu kurumsal bir firma olduğunu zannetmektir maalesef...

 • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön