20 Nisan 2013

Vodafone Yine Fatura Gönderdiler!

Kullanmakta olduğum Vodafone hattımı 11 Şubat 2013 tarihinde başka bir operatöre taşıdım.Bu tarihten önce taşırsam cayma bedeli ödeyeceğimi bu tarihi beklemem gerektiğini söylediler.Bende söyledikleri tarihte hattımı taşıdım taahhüdü iptal ettim ve son faturasını da ödedim.

Başka bir borcum olmadığını ve ileride ekstradan da borç çıkmayacağını Vodafone bayisinden öğrendim ancak 19 Nisan 2013 tarihinde beni arayarak Mart borcum olduğunu söylediler. Şubat ayında taşımış olduğum hatta ait Mart borcu çıkması çok tuhaf.

Ve bana başka borcum olmadığını ve ilerde de borç çıkmayacağını söylemelerine rağmen bu durum çok canımı sıktı. İlgili kişilerden konuyla ilgili geri dönüş ve bilgi talep ediyorum.

Burak 19 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön