28 Kasım 2013

Vodafone Yıllık Tarifemin Bittiğini Bana Bildirmedi!

Dün faturam geldi, 35 tl'lik sabit tarife ile yaptığım ödemenin 164,50 tl geldiğini gördüm. Halbuki tarifem 21 Ekim de bitmiş. Vodafone müşteri temsilcisini aradım, durumu sordum, temsilci biz size mesaj 15 Ekim 2013 Salı Saat:10.01 de gönderdik dedi. Bende bana mesaj gelmediğini söyledim. Bir düşündüm acaba o gün ne oldu diye ve ben iyice hayrete düştüm.

Kurban bayramı 1.günü. Pes doğrusu diyorum, neden mi? O gün tonlarca mesaj gönderiyorlar
Şimdi soruyorum ben size? Sizin başınıza gelse o kadar mesajın içinden görme imkanınız olur mu, nasıl görebilirsiniz, ne tepki verirsiniz? Ben günlük bir gazetede sorumlu yazı işleri müdürüyüm. Konuyu gerek basın aracılığıyla gerek adli mercilerde hakkımı arayacağım.

Uğur 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Uğur02 Aralık 2013

    kendilerini haklı çıkaracaklar tabiki, neden hesap kesim tarihi ayın 15 i imiş ondan o tarihe denk gelmiş bu benim talihsizliğimmiş, mesela ödeyecek olduğumuz fatura tutarını 2-3 kere mesaj atıp günü gelmeden hatırlatıyorlarda bu önemli bir olayda 1 kere mi mesaj atılıyor acaba... ben bugünden itibaren aveya geçiyorum duyurulur, personeliminde hatlarını iptal ediyoruz cümleten aveaya geçiyoruz...

  • Vodafone Temsilcisi28 Kasım 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön