29 Nisan 2013

Vodafone Yetersiz ve Yanlış Tarife Bilgilendirmesi!

Beni bir gün yeni tarife hakkında bilgi vermek için aradılar. Tarifeyi anlattıktan sonra tarifeyi başta kabul etmiştim. Daha sonra tarifenin SMS paketi olmadığı için arayıp tekrar beni eski tarifeme olduğu şekilde çevirmelerini istedim. Tarifemi tekrar eski haline çevirdiler ama benim sonradan eklettiğim SMS paketini pakete dahil etmemişler ve bana bu konuda bilgi verilmedi.

Bende SMS paketimin olduğunu zannettiğimden mesaj atarken dikkat etmedim ve fatura zamanı geldiğinde 70 lira normal fatura ve SMS lerden ötürü extra 320 lira ara fatura geldi. Sonra faturayı ödeyemediğimden dolayı hattım kapandı ve her ay fatura parası kesildi ve hattım kapalıydı. Gereğinin yapılmasını isterim.

Soykan 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 30.04.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön