27 Mart 2013

Vodafone Yetenek Derbisi Adı Altında Para Alınıyor!

Tarafımdan onaylanmadan süper pakete üye yapılarak 39,2 tl ve ayrıca 3 kere 9,8 tl hattıma ücretlendirildiğim mesajı geldi. Böyle bir pakete hiç bir zaman üye olmadım. Ayrıca herhangi bir oyun almak için kredi kartı kullanılması gerekiyor diye biliyorum. Telefon faturama sadece telefon konuşması, sms ve internet giderleri yansıtılabilir.

Müşteri hizmetleri bizimle ilgisi yok diyor. Madem öyle o parayı neden faturama ekliyorsun. Ayrıca mesaj gönderen numarayı geri aradım. Bir bant kaydı ile karşılaştım.

Serkan 127 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 29 Mart 2013

    beni cok aydinlattigini saniyorsun herhalde bu cevap benim sorunumu nasil cozuyor ben hic bir sekilde bahsettiginiz kullanimi yapmadim derhal faturami iptal etmek zorundasiniz aksi taktirde kanuni haklarima basvurma yolunu tercih edecegim ayrica benim gibi madur olan insanlarinda sozcusu olacagim hakkinizda suc duyurusunda bulunacagim.

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 28.03.2013 tarihinde 532568xxxx numaralı hattınızda Arttımobil servisi olan 3.parti kullanımınıza istinaden ücretlendirildiğinizi iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön