08 Ekim 2014

Vodafone Yersiz Mağduriyet!

Bodrum Turgutreis Vodafone şubesinde bahsedilen kampanyada; ikinci hattımı da Vodafone'a taşıdığımda, mutlu aile kampanyası ile red extra tarifesini %50 indirimle, ( 4000 dk her yöne, 4000 sms, 4 gb internet) 42.5 tl'ye kullanacağım belirtildi. Süre 30 eylül'e kadardı. Ben 29 eylülde başvurdum ve 4 gün içinde hattımın geçişi sağlanacağı belirtildi.

Bekledim ve 6 ekim tarihiyle aradılar ve Vodafone internet hattımın ödenmemiş iki borcundan dolayı işlemi gerçekleştiremediklerini belirtip borcumun ödenmesi halinde tekrar başvuru ile hallolacağını bidirdiler. Ödememi yaptım fakat, kampanya süresi doldu diyerek bu kadar büyük bir marka bu durumu yaşattı.

Hakan 77 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 09.10.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Ekim 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön