08 Şubat 2016

Vodafone Yenilenmeyen Tarife, Kullanılamayan Faturalı Hat!

12 aylık taahhütümün bitim tarihinden önce müşteri hizmetleri tarafından aranılıp, önerdikleri tarifeye geçiş için onay veriyorum. Eski tarifemin taahhüt bitim tarihi geliyor. (6 şubat) Aynı gün içinde kampanyamın kontrat süresi ve kampanya kapsamındaki fatura indirimimin bittiğine dair mesajlar alıyorum. OZET yazıp 7000'e mesaj gönderdiğimde ise sözde %100'ünü bitirmiş olduğum internet paketimin bitmediğini hala 174.71 MB kaldığını, 730 dk ve 1944 SMS olduğunu görüyorum.

Bu saçma tablo sonucu bir Vodafone bayisine gidiyorum. Oradaki görevli bana bu hakların bir önceki aydan devrettiğini, yeni tarifemin 7 Şubat'ta devreye gireceğini söylüyor. 7 Şubat saat 00:00 itibariyle acil durumda kalmam sebebiyle mesaj atmaya çalışıyorum ancak faturalı hat sahibi olmama rağmen ne mesaj, ne arama ne internet kullanamıyorum. Müşteri hizmetlerini bile arayamıyor, tamamen mağdur oluyorum.

Yağmur 52 Okunma

Cevaplar

  • Yağmur 08 Şubat 2016

    7 Şubat sabahı tarifemin yenilendiğini, SMS, arama ve mobil veri haklarımın geri geldiğini fark ediyorum. Ancak bu faturalı, herhangi bir borcu bulunmayan hattımı neden acil bir durum yaşadığım anda saatlerce kullanamadığımı, müşteri hizmetlerini dahi arayamadığımı açıklamıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön