01 Şubat 2014

Vodafone Yenilemediği Paketin Ücretini İade Etmiyor.

Ben faturasız bireysel hat kullanıcısıyım. Hattımı taşıdıktan sonra Facebook+Twitter+20 mb paketine üye olmuştum ve paket süresi sona erdi. Özgür cep tarifesiyle 25 lira karşılığı 'Hepsi Bir Arada Özgürlük' paketi aldım. Paket bittikten sonra paketin yenilenmesi için 30 tl yükleme yaptım . Bazı harcamalardan sonra Facebook+Twitter+20 mb paketi uzun süreden sonra 5 lira karşılığında yenilendi. Paketin üstünden 1 bayt dahi kullanılmamış durumda olduğu halde Vodafone 444 0 542 'yi aradığımda 5 liranın iade edilemeyeceği yanıtını aldım. Şu an hattımda 22 lira bulunmakta ve 'Hepsi Bir Arada Özgürlük' paketi yenilenememektedir. Bu duruma itiraz ederek 5 lira bakiyenin iadesini talep etmekteyim.

Adem 145 Okunma

Cevaplar

  • Adem03 Şubat 2014

    Merhaba, bugün öğle saatlerinde 444 0 542 Gen. Müd. numarası tarafından dönüş yapıldı.Vodafone İletişim Hizmetleri A.Ş ücret iadesinde inat ederek , müşteri memnuyetini ve kalitesini en alt seviyede bırakmıştır.Halen üstünden 1 bayt dahi kullanmadığım ve kullanmayacağım Facebook + Twitter + 20 MB hattıma tanımlı durumdadır.Vodafone İletişim Hizmetleri A.Ş tarafını bu durum karşısında kınıyorum.

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön