03 Aralık 2014

Vodafone Yenileme Kampanyası!

29.11.204 tarihinde Vodafone'un yenileme kampanyasına dahil olan iPhone 6 ürününden almak istedim. Araştırdım ve sadece derincede Vodafone derince iletişim şubesinde olduğunu öğrendim. Şube ürünü ayırdıklarını ve 30.11.2014 de ürünü alabileceğimi ilettiler Ürünü almak için 120 km yol gittim ve işlemlerin yapıldığı esnada sistemde sorun var yazıcı çalışmıyor bu şekilde ürünü veremeyiz dediler.

Numaramı aldılar kampanya 4 gün daha devam ediyor yarın ararız gelip alırsınız dediler. 01.12.2014 olduğunda arayan olmayınca ben aradım ve kampanya bitti ürünü veremeyiz dediler. Bunu hem bayiye hem de çağrı merkezine ilettim halen daha sonuç odaklı dönen kimse yok. Sesimi buradan duyan var mı.

Mustafa 252 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa03 Aralık 2014

    merhaba ; bu sorunu 3 gündür gerek çağrı merkeziyle gerek bayiyle görüşüyorum ve herkes size geri dönüş yapılacak diyor fakat dönüş yapan kimse yok malesef..

  • Vodafone Temsilcisi03 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön