19 Kasım 2014

Vodafone Yeni Pakette Kota İle Karşılaşma!

Ben abone haftalık vodem net 3636 mesajı ile alınan paketi kullanıyorum. 3g her hafta paket alıyorum bana 1 gb AKK veriliyor hız dolunca 128 KB oluyor. Bu hafta yine paket aldım 3 saat onay mesajı gelmedi, sonunda geldi ama bu seferde hız 128 KB yani kotalı olarak kalmış aslında yeni paket alınca 8mb net hızı olmalıydı.

Parasını verdiğim pakette niye kota ile karşılaşıyorum ben arkadaş yavaşta olsa kota doluyor şu an ve boşa gidiyor. Müşteri hizmetlerini arıyorsun o tuşa bas buna bas ya ben atari oynarken bu kadar tuşa basmıyordum kimse çıkmıyor canlı marsta hayat arıyoruz sanki. Kota kalkınca sinyal 3g + ya dönüşüyor ama bu sefer 3g de kaldı fotoda görülüyor sorunumu çözünüz.

Orhun 629 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 26.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Orhun19 Kasım 2014

    Arkadaş bulmuşsunuz birtane oto mesaj herkese sallıyıp duruyorsunuz resmen hakkım olan kotayı patates ettiniz hakkıı helal etmiyorum sayın şirketimiz !

  • Vodafone Temsilcisi19 Kasım 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön