22 Mart 2013

Vodafone Yeni Alınan Faturasız Hattın Açılmaması!

17 Şubat 2013 tarihinde 0543****36 no.lu faturasız hattı Agora AVM'deki Vodafone Bayii'nden 32 TL ödeyerek satın aldım. 24 saat içerisinde açılması söylenen hattım hiçbir zaman açılmadı. Açılması için dört defa bayiden sisteme -20, 23, 26 Şubat ve 1 Mart tarihlerinde- şikayette bulunduk.

Şikayet kayıt no: 227209265'tir. Bayi çalışanları çok yardımcı oldular ancak Vodafone'dan geri dönüş olmadı. İki kere Müşteri Hizmetleri ile görüştüm. Hiçbir çözüme ulaşamadığım gibi, hiç kullanılmamış sim kartımı para vererek yenisi ile değiştirmem söylendi. Ayrıca sinyal gelmeyen sim kartıma kontör yüklemem gerektiği gibi bilgisiz çözümler önerildi. Hattı geri vermek ve paramı geri almak istiyorum.

Elif 11.162 Okunma

Cevaplar

  • Elif 17 Nisan 2013

    Ancak Şikayetimvar.com ile bu sorunun çözüleceğini bilseydim hiç Vadofone ile sorunu çözmeye çalışmaz daha önce buraya yazardım. Çünkü çabalarım sonuç vermeyince Avea'dan yeni hat aldım. Ben Vodafone'a verdiğim 32 TL'yi geri istiyorum; hattın açılması değil.

  • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili gerekli işlemler sağlanmış olup,yükleme yapmanız durumunda kullanabileceğinizi iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön