03 Şubat 2017

Vodafone YBS Skandalı!

İki aydır fatura aşımı sebebiyle 3 katı fatura ödüyorum Bunun sebebini de online self servisten yaptığım fatura takibinde görebildim. 3520 YBS denen ne olduğu belirsiz bir yer her hafta 9.48 lira ücretinde benden kesim yapmış, müşteri hizmetlerini aradığımda bunun spor paketi olduğunu ve abone olduğumu söylediler. Ben saf değilim hiçbir yere ve pakete üye olmadım, internetten araştırma yaptığımda birçok kişinin de bu konudan muzdarip olduğunu gördüm.

Kendilerine gelen spor oyun vs. adı altında mesajların otomatik olarak abone yaptıklarını söylüyorlar. Ayrıca hiçbir kullandığım telefon akıllı telefon değil net kullanmıyorum SMS falan da atmıyorum sadece arama için kullandığım bir telefon fatura özetine bakabilirsiniz giden SMS falan yok. Net kullanımı da yok. Faturamı kontrol edin hangi oyun vs. Paketine üye olduğumu bulun bana ispat edin. Bu kadar da göz göre göre para alınmaz.

Nihal 602 Okunma

Cevaplar

  • Nihal03 Şubat 2017

    Ayrıca Vodafone ile görüştüğümde ybb yi arayın dediler verdıklerı numara 0***00 sürekli meşgul Vodafone gerçektem çok yardımcı oldun

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön