28 Mart 2013

Vodafone Yasal Takibe Girmeden Önce Ulaşmıyorlar!

2012' nin 7.ayına ait 128 TL tutarında faturam olduğunu şimdi öğreniyorum. Çağrı merkezini ilk aradığımda E. adında müşteri temsilcisi faturanız yasal takipte avukatımızla görüşmeniz gerekiyor bununla alakalı bir şey yapamayacağını dile getiriyor fakat ben arkadaşa yetkili birinin beni aramasını istediğimde de geri dönecekler diye beni savuşturuyor.

Aradan 2 - 3 gün geçtikten sonra Vodafone' a şikayetimi mail olarak gönderiyorum yine herhangi bir dönüş olmuyor. Aradan aylar geçmesine rağmen bana bu tutarı yasal takibe girmeden neden ulaşmıyorlar. Bir hattın kapanmaması için nerelerden ulaşıyorlar bu tutarı bildirmek için neden ulaşmıyorlar. Tavır ve davranışlarından dolayı kınıyorum.

Yasin 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,506960****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınızı kullandığınız dönemde fatura kesim tarihinizin Her ayın 15. günü olduğu 14.07.2012 tarihinde hattınızı kendi isteğiniz ile iptal etmiş olduğunuz görülmüştür.15.07.2012 tarihinde tarihinde son kullanımı içeren son faturanızın çıkarıldığı görülmektedir.Söz konusu 06.08.2012 son ödeme tarihli faturayı ödememeniz nedeniyle yasal takibe aktarıldığı görülmektedir. Yasal Takip sürecinde bulunan hatlara tarafımızdan farklı bir müdahale sağlanamamaktadır.Yasal Takip süreçindeki masraflar ( Avukatlık masrafı,faiz ..vb )yeralan fatura tutarlarına dahil olmadığının bilgisini iletmek isteriz. Faturanızın ulaşmaması ile ilgili takip abone tarafından yapılmakta olup, faturalarınızı öğrenebileceğiniz bir çok servisimiz mevcuttur. Fatura ödemelerinizle ilgili olarak imzalamış olduğunuz söleşmenin 5. maddesinin 7. fıkrasında " abone fatura ödemelerini, gönderilen faturanın adresine ulaşmasını beklemeksizin yapmakla mükelleftir. Faturası eline ulaşmayan abone, fatura bilgilerini anlaşmalı bankalardan Vodafone Fatura bilgi hattından, Vodafone Web sayfasından ve Vodafone' un belirleyeceği ve usulünce duyuracağı diğer mecralardan öğrenebilir." fatura takibinin abone sorumluluğunda olduğu bilgisi açıkça belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön