01 Ekim 2013

Vodafone Yasak Listeden Diyerek Gururumu İncitti!

29. 09. 2013 tarihinde Pendorya AVM Özatalar Vodafone'a faturalı hat için başvurdum. Gerekli belgeleri aldım. Hattım açılmadığı için arandığımda bana kara listede olduğum ve sistemin izin vermediği söylendi.

Bunun üzerine Vodafone çağrı merkezinde gerek kurumsal gerek bireysel müşteri hizmetleriyle görüşmemde borcum olmadığı gibi böyle bir durumun söz konusu olamayacağını söylediler. Ben Vodafone ile ilgili hiçbir işlem yapamıyorum. Hat açtıramıyorum. Yasak listeden denerek gururum incitildi. Yaratılan bu durum çok gurur kırıcı yakışıksız.

Ufuk 85 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden , 01.10.2013 tarihinde 507856**** irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte cevap vermemeniz nedeniyle bilgi aktarımı sağlanamamıştır. Problem yaşanan numaranın tarafımıza iletilmesi durumunda inceleme başalatılabileceği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön