02 Haziran 2014

Vodafone Yarın Değil Bugün Kampanyası'ndan Ses Yok!

1 hafta önce internet sitelerinden bilgilerimi girdim ve gönderdim. Hala ses seda olmaması üzerine bugün tekrar gönderdim ve hala arayan soran yok. Bir kampanya yapıp reklam yapıyorsanız arkasında durun; duramıyorsanız da reklamını yapmayın!

Erdem 119 Okunma

Cevaplar

 • Erdem 05 Haziran 2014

  Konu ile ilgili hiçbir bilgisi olmayan ekrem beye kampanyalarını ben anlatmak zorunda kaldım. Az önce müşteri hizmetlerini tekrar aradım ve ekrem beyin söylediklerinin tam tersini söylediler. Bu nasıl bir operatördür anlamadım ki. Kampanya yapıyorlar ama kimsenin haberi yok. Hele bir de suçlar tarzda konuşması yok mu?

 • Vodafone Temsilcisi05 Haziran 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Erdem 03 Haziran 2014

  "Kampanyayı bugun değil, aksilik olmazsa haftaya" olarak değiştirin.

 • Vodafone Temsilcisi02 Haziran 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön