21 Ağustos 2013

Vodafone Yardımcı Olmuyorlar!

Vodafone'dan taahhütlü iPhone 4S aldım. 1 sene önce 8 9 ay ödedim. 3 ay geciktirme durumum oldu imkansızlıktan dolayı sonra ödedim. Sonraki fatura olarak 1.250 küsür son fatura çıkardılar. Taksit yapın diyorum yapamıyoruz diyorlar. Ben öğrenciyim taksit yapamazlar ise ben bu parayı ödeyemem. Bir yetkili bana yardımcı olursa sevinirim.

Kadir 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Ücretlendirme şikayetiniz ile ilgili olarak faturalarda taksitlendirme uygulamasının bulunmadığını belirtmek isteriz. Mevcut uygulamamız bu yönde olup, görüşleriniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön