24 Ağustos 2013

Vodafone Yardımcı Olmadı!

541609*** numarası üzerinden internete bağlandığım vodemime 6669 denen ücretli servise abone olduğum gerekçesi ile 10 TL ilave ücret yansımıştır. Üstelik ben bunu farkedip iptal ettirmeseydim ay sonuna kadar 40 TL ile ücretlendirilecektim. Bahse konu servis çeşitli sitelerin giriş sayfasına entegre edilmiş bir anlık dikkatsizliğinizden faydalanan bir servistir.

Konu ile ilgili olarak Vodafone forumlarını incelediğimde üzülerek gördüm ki Vodafone bu konu ile ilgili bir çözüm arayışında değil. Beni korumak şöyle dursun onların tarafını tutmakta ve bizi onların müşteri hizmetlerine yönlendirmekteler.

Taylan 54 Okunma

Cevaplar

 • Taylan 24 Kasım 2013

  Faturalandırılalı ve ben bahse konu faturayı ödeyeli aylar geçti. VODAFONE hala konuyla ilgilendi mi diye merak edenler için cevap vereyim HAYIR. Buna ilave olarak gerek teknik aksaklıklar gerek zamanında yapamadıkları işlemler yüzünden fazladan ödediğim tutar bugün itibariyle 43 TL dir. Keşke bir mahkeme olsa da kuruş kuruş ispatlasam kendilerine. Gerçi Allahın mahkemesi var orada her kuruşu tahsil edeceğim kendilerinden.

 • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. 0 541609**** nolu hattınız üzerinde yapılan kontroller sonucunda fatura itirazlarında görüşmeler faturalaştırılmadan incelemenin mümkün olmadığını belirtmek isteriz. Bu bağlamda, detaylı incelemelerin gerçekleştirebilmesi için fatura tutar mesajının hattınıza ulaşmasının ardından tarafımıza ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Taylan 25 Ağustos 2013

  Ayrıca cevap verilen numara ile benim bildirdiğim numaranın alakası yok

 • Taylan 24 Ağustos 2013

  Ben sorunumu çözün demedim. Tabiki onayım üzerine alındı. Çocuklar da kullanıyor bu interneti evde bir yanlış linke tıklıyorlar ve hop ayda 40 lira ödemek zorunda kalıyorsunuz bu kadar mı kolay. Oysa çözüm gün gibi ortada hattım üzerinde mobil alışveriş neden standart olarak açık? neden ben inceleme yaptıktan sonra bunu kapatmak zorundayım oysa bu bir tercihtir. Standart olarak kapalı verirsiniz. Daha sonra isteyen aktif eder. Ama o zaman işbirliği içinde olduğunuz bu servisler bizden sizde bu servislerden para kazanamazsınız değil mi? Hadi şimdi buna da cevap verin de göreyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön