01 Nisan 2013

Vodafone Yardımcı Olmadı!

05319**** nolu telefonumu çocuğum kullanmaktadır. Bir baba olarak çocuğum yanlış kişi veya
kuruluşlarla görüşme yapmasından endişe etmekteyim.Vodafone bugün yani 29.03.2013 günü saat 19.da ve 23.05 te 2 kez arayarak ve ismini M... olarak beyan eden sorumluya da derdimi anlattım çözüm bulunmadı.

Çocuğumun kimlerle konuştuğunun dökümünü sordum.hattın yasal sahibi olduğumu ve sorulan tüm özel sorulara cevap verdiğim halde bana yardımcı olunmadı. görüşmelerin banda kaydedildiği beyan edildi dinlenebilir.ben evladımın yanlış kişilerle irtibatımın olabileceği endişesindeyim.bana o hattan mesajla bilgi verileceği söyleniyor.ben evladımın hattını elime alıpta bu işlemi yapamam.

Mehmet 16 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 03 Ağustos 2013

  bugün 03.agustos 2013 aradan 5 ay geçti.vodafon halen çözüm bulmadı.bulacagıda yok zaten atı alan üsküdarı geçti.bu saatten sonra neye yarayacak.sonuç olarak yardımcı olunamadı.

 • Mehmet 28 Nisan 2013

  tarih 1 nisandı bugün 28 nisan vodafon daha çözüm bulacak....ama ben çözümü başka oparotörde bulacam anlaşılan.

 • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 531992xxxx numaralı hattınız ile ilgili olarak giden arama ve giden sms 'lerinizin takibini sağlamak istiyor iseniz www.vodafone.com.tr adresinden online self servisine cep şifre ile griş yapılarak ayrıntı takibi yapabileceğinizi iletmek isteriz. "S" ya da "SIFRE" yazıp 7048’e ücretsiz kısa mesaj göndererek yada www.vodafone.com.tr‘ye girip Online Self Servis “Ücretsiz Üye Ol” adımından şifrenizi alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet 02 Nisan 2013

  yukarıda benim şikayetimde hangi numara olduğum ve aradığım saat ve şikayetçi olduğum personelin adı murat olduğu ve çözüm istediğim net bie şekilde yazdığı halde benden bu bilgiler istenmektedir.vodafon tarafıma e mail göndererek talebim olması halinde,tam sati ni belirtmem halinde bana yardımcı olabileceklerini sölüyor.ALLAH İÇİN BEN BURAYA NEDEN BAŞVURMUŞ OLABİLİRİM Kİ???bu adamlar dalgamı geçiyorlar.aynı şekilde e mail de gönderdim vodafona ama adamlar dalga geçiyor talebim halinde diyor.okuyanlar yorum yapsın allah aşkına bu benim talebim değilmi?bunu anlamayan adamlardan ben ne çare bulabilirim ki?BU BİR TALEPTİR VODAFON BU BİR TALEPTİR ANLAYIN YAAAAA!!!!!

 • Vodafone Temsilcisi01 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön