17 Eylül 2013

Vodafone Yaptığı Hatayı Bana Yükledi!

Yaklaşık 3 ay kadar önce Kadıköy/Rıhtım Vodafone şubesine gittim.Elimde bir ipad olduğunu, aylık 1 GB dan fazla data kullanımım olmadığını ve ekonomik bir tarife istediğimi belirttim.Arkadaşlar bana her ay 1 GB internet paketinin 10 TL olduğunu eğer 1 GB aşarsam da her GB için 10 TL fatura yansıtıldığı bir paketten bahsettiler.Eğer geçmezseniz 10 TL faturanız gelir dediler.Gerekli evrakları imzaladım ve hattı aldım.İlk 2 ay tarafıma 40 TL civarında fatura gelince Vodafone çağrı merkezini arayıp durumu ilettim.

Bana verdikleri cevapta siz yanlış paketi seçmişsiniz ve imzalamışsınız.Bundan dolayı da size her ay 6 GB Faturası olan 40 TL gelecek.Hatayı bana yüklediler.

Evrim 50 Okunma

Cevaplar

  • Evrim 15 Kasım 2013

    Bana geri dönüş dahi yapmadılar ve sorunu düzeltmediler. Birdaha Vodafone markasımı ? ASLA!

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön