23 Ağustos 2013

Vodafone Yanlışlıkla İki Kez Ödenen Faturamın İadesini Talep Ediyorum!

Otomatik ödeme talimatlarımın azizliğine uğrayarak FC308032840*** fatura nolu son faturamı iki defa ödedim. Durumu Vodafone müşteri hizmetlerinden çözmeye çalıştım fakat benimle bant kaydı ile iletişim kurmaya çalışan robotik sese derdimi bir türlü anlatamadım. Bırakın şikayetimi iletmeyi, normal bir şirket görevlisiyle bile görüşmeyi imkansız hale getirmişler. Vodafone bu konuda beni mağdur etti. Sorunum en kısa zamanda çözülmezse gerekli hukuki yollara başvuracağım.

Mehmet 63 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet27 Ağustos 2013

    vodafone çok kısa süre içerisinde problemim ile ilgili dönüş yaptı. 4 iş günü içerisinde paranın tarafıma iade edileceğine ilişkin taahhüt verdiler. suan bekleme sürecindeyim

  • Vodafone Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön