31 Temmuz 2014

Vodafone Yanlışlıkla Geçiş Yaptığım Paket İptal Olmuyormuş.

Geçen ay çeyrek altın fırsat tarifesini kullanmaktaydım. Her ay artıyordu. 2 gün önce telefonumda yeterli bakiye olmadığı için yenilenmediği mesajı geldi ve bende TL yükledim. Fakat bayram günü 28.07.2014 tarife bir türlü yenilenmedi ve Vodafone tarafından çeyrek altın paketi için "çeyrek" yazıp 7000'e mesaj göndermem gerektiği yazıyordu.

Bende paketin yenileneceğini düşünüp gönderdim. Fakat tarifem sıfırlandı 200 dk ile başladım (520 olmalı). Daha sonra iptali için müşteri hizmetlerini aradım 15 dakika süren ikna çalışmalarım yetmedi. Hiçbir dakikasını kullanmadığım tarifeyi iptal ettirip eski tarifeme devam etme direnişim yetmedi. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Lütfi 219 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Temmuz 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 31.07.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön