18 Mart 2014

Vodafone Yanlışlıkla Başka Hatta Yüklediğim Lirayı İade Etmiyor!

Bugün yanlışlıkla 545292**** no'lu telefon numarasına 25 tl yükleme yaptım. Aslında 506953****no'lu telefona yapacaktım. Vodafone müşteri temsilcisini aradığımda 25 tl yanlışlıkla şu numaraya yatırdım dediğimde size kontör göndermesi gerekmektedir dedi. Fakat karşı tarafın hattı kontör paylaşımına kapalıdır.

Bunu söylediğimde maalesef böyle bir hakkınızı yoktur paranızı geri alamazsınız dedi. Saat 17 03 2014 tarihinde saat 18 :10 - 18:20 arasında konuşmam gerçekleşmiştir. Müşteri temsilcisi E. isimli olduğunu söyledi.Yok mudur yolu dedim ya ben hiç tanımadığım birine yatırmış olsam dedim. Maalesef demeye devam etti. Kişi hakkında şikayetçiyimdir. İade talep ediyorum.

Koray 544 Okunma

Cevaplar

 • Koray22 Mart 2014

  kaç gün geçti ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz?

 • Koray22 Mart 2014

  Aveada bir sıkıntı yaşadım 2 gun içinde çözdüler ve 2 kat olarak karşılığını verdıler... hafta olacak ya nerdeyse yazık gunah alt ustu 25 tl ıptal edeceksınız dogru numarya yatıracaksınız bu kadar mı zor bu kadar mı hantal bır sıstemınız olabılır...

 • Koray19 Mart 2014

  İlgi için teşekkürler fakat işlem için gerekli prosüdürlri yerine getirmem gerektiği söylendi. Yerine getirdim. Ama herhangi bir aranma olmamıştır. 21 ine kadar para yatırmam lazım hattıma malum biliyorsunuz bazen mesajlar geliyor 20 tl üzeri para yatırın şu şu olacak diye o mesaj bana gelmişti. o yüzden para yatırmak istemiştim zaten. bu kampanyadan yararlanmak istiyorum. İşlemimimin gerçekleşmesi konusunda acil yardımlarınızı rica ediyorum.

 • Vodafone Temsilcisi19 Mart 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi18 Mart 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön