Vodafone Yanlış Yüklediğim TL'yi İade Etmedi!

Rıza H. |

07/10/13 tarihinde 0543246**** no'ya 20 TL yüklemek isterken 0543246****nolu hattıma 20 TL yükledim. Ertesi günü yanlış yükleme yaptığım numarayı TL iadesi için aradım. Vodafone'a kayıtlı böyle bir numara bulunmamaktadır. Otomatik ses kaydı ile karşılaştım.

Daha sonraki görüşmelerimde çağrı merkezi benden TL yüklemesinin yapıldığı banka dekont faksını istedi.5 iş günü içerisinde iade işlemin yapılabileceğini ifade ettiler. İki hafta geçti iade yapılmadı. Kasım ayından önceki son görüşmemde benden iade dilekçesi,benim kimlik fotokopim ve numara sahibinin kimlik fotokopisini istediler.

01/11 de faksladım. Dünkü görüşmemde yanlış yüklediğim TL'nin kullanıldığını iade yapılamayacağını söylediler.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Online TL Yükleme Para İadesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rıza H.
  07 Kasım
  12:19

  yani bu şekilde sorunumuzu çözmüş oluyorsunuz(?)...peki bizde hattımızı başka bir gsm operatörüne taşıyoruz.bundan sonra size sorun çıkarmayarak değerli(!) vaktinizi boşa harcamayalım.çağrı merkezinizi ilk aradığımda bana bu bilgiyi verseydiniz keşke.hattımızı bir ay önce taşırdık.neyse zararın neresinden dönersek kardır diyelim.bizden de bundan sonra kazanmayıverin.

 • 06 Kasım
  20:06

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,şikayetinize yönelik yapılan incelemelerde hatalı yapılan yüklemeye yönelik müdahale edilemediği bilgisini iletmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.