06 Kasım 2013

Vodafone Yanlış Yüklediğim TL'yi İade Etmedi!

07/10/13 tarihinde 0543246**** no'ya 20 TL yüklemek isterken 0543246****nolu hattıma 20 TL yükledim. Ertesi günü yanlış yükleme yaptığım numarayı TL iadesi için aradım. Vodafone'a kayıtlı böyle bir numara bulunmamaktadır. Otomatik ses kaydı ile karşılaştım.

Daha sonraki görüşmelerimde çağrı merkezi benden TL yüklemesinin yapıldığı banka dekont faksını istedi.5 iş günü içerisinde iade işlemin yapılabileceğini ifade ettiler. İki hafta geçti iade yapılmadı. Kasım ayından önceki son görüşmemde benden iade dilekçesi,benim kimlik fotokopim ve numara sahibinin kimlik fotokopisini istediler.

01/11 de faksladım. Dünkü görüşmemde yanlış yüklediğim TL'nin kullanıldığını iade yapılamayacağını söylediler.

Rıza 1.786 Okunma

Cevaplar

  • Rıza 07 Kasım 2013

    yani bu şekilde sorunumuzu çözmüş oluyorsunuz(?)...peki bizde hattımızı başka bir gsm operatörüne taşıyoruz.bundan sonra size sorun çıkarmayarak değerli(!) vaktinizi boşa harcamayalım.çağrı merkezinizi ilk aradığımda bana bu bilgiyi verseydiniz keşke.hattımızı bir ay önce taşırdık.neyse zararın neresinden dönersek kardır diyelim.bizden de bundan sonra kazanmayıverin.

  • Vodafone Temsilcisi06 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,şikayetinize yönelik yapılan incelemelerde hatalı yapılan yüklemeye yönelik müdahale edilemediği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön