20 Şubat 2013

Vodafone Yanlış Yönlendiriyor!

Faturasız hat kullanıcısıyım, telefonuma gelen kamp. mesaj (faturalıya geçin500 dak. 500 mb. internet ve 500 sms 23 tl) üzerine Vodafone bayisine gidip mesajı da gösterip bu şartlarda olacaksa faturalıya geçmek istediğimi belirttim. ilgili kişi 500dk. için kam. dahil olacağımı 500mb. internet ve 500 sms in Vodafone tarafından hattıma tanımlanacağını söyledi.

Bunun üzerine faturalı hatta geçiş yaptık, bu şartlarda 12 ay boyunca caymayacağım için cayma bedelini de görmezden geldim. Fakat faturalıya geçtikten kısa bir zaman sonra gelen mesajda 500mb. ve 500 sms i sadece 90 gün için tanımladıklarını anlamış oldum. Yanlış yönlendirdikleri için bayide bu konuda bilgi vermediği için faturasız hattıma geri dönmek istiyorum.

Mehtap 49 Okunma

Cevaplar

 • Mehtap22 Şubat 2013

  Yazdıklarımı okumadığınızı düşünüyorum.30 gün dolduğu an itibariyle fatura kesimimin gerçekleşmesini ve 31 inci gün itibariyle cayma bedelinide ödeyeceğimi belirterek faturasız hatta geçmek istediğimi ayrıca 14/02/2013 tarihi itibariyle 1 tl avantajdan çıkışımı siz değerli personelinizin yapmış olduğunu bildirmek istiyorum.Değerli abonemiz diye başlayıp,müşterinizle ilgilenmeden tamamen kendi haklarınızı koruyup savunmanızı gerçekleştiriyorsunuz.Çok yazıkki hala sizin operatörünüzü kullanmak zorunda bırakılıyorum.

 • Vodafone Temsilcisi22 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,538327**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 05.02.2013 tarihinde faturalı hatta geçiş sağladığınız görülmüştür.14.02.2013 tarihinde hattınızda tanımlı olan 1TLye Avantaj Kampanyasi için çıkış talebinde bulunduğunuz tespit edilmiştir.Yapılan incelemede 21.02.2013 tarihinde faturasız hatta geçiş talebinde bulunduğunuz ancak 30 günlük süreç nedeni ile geçiş işlemlerinizin yapılamayacağının bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Mehtap22 Şubat 2013

  Değerli abonemiz iletmiş olduğunuz kampanya ile ilgili talebiniz incelenmiş ve bir problem olmadığı tespit edilmiştir. E tabi biz size ilk mesajı gönderdiğimizde kullanım sürenizi belirtmediğimiz ve sizi yanlış yönlendirdiğimiz için özür dileriz demektense kendinizi haklı çıkarmanız daha önemli.Bu kadar değer veriyorsunuz abonelerinize. Daha öncede belirttiğim gibi 30 unda kesilen faturamın akabinde aynı saat itibariyel faturasız hatta geçişimin yapılmasını telep ediyorum.Tarafıma tahsis edilecek 2 inci bir fatura istemiyorum.

 • Mehtap21 Şubat 2013

  Siz beni mağdur etmenize rağmen CAYMA BEDELİni ödeyeceğimi belirtmeme rağmen,faturamın ayın 30 unda kesileceğini ayın 5 inden önce faturasıza geçemeyeceğimi söylüyorsunuz.Buda 2inci bir faturalandırma demek.Ben 2inci bir fatura çıkmaması için zaten önceden arayıp faturamın kesildiği an itibariyle faturasıza taşımanızı istiyorum.Birde bana hattınızı kısa bir süre kapatalım 2 inci bir fatura çıkmasın diyorsunuz beni mağdur ettiğiniz yetmiyomuş gibi bide hattımı kapatarak iletişimimi engellemeye çalışıyorsunuz.Sistemlerinizdeki fatura tarihini bana sormadan kendinize göre yazıyorsunuz birde sistem böyle değişiklik yapamıyoruz diyorsunuz.Sistemlerinize 1 haftadır sürekli aynı şeyleri anlatmaktan yoruldum.Mağduriyetimi gidermek yerine her türlü zorluğu sunuyorsunuz.EN kısa sürede hattımı farklı bir operatöre taşımak ve vodafone un adını bile duymak istemiyorum.

 • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön