09 Eylül 2013

Vodafone Yanlış Yönlendiren Mesaj Attı!

Red tarifesi kullanıcısıyım. Yurt dışına çıkacağım için Her şey Dahil Pasaportu üyeliğimi açtırdım. Bu da telefonu her kullandığımızda o gün içinde 9, 9 yansıyıp tarifem yurt dışında geçerli olacaktı. 15 Temmuz-7 Ağustos 2013 tarihleri arasında yurt dışına çıktım. Çıktığım her ülkede bilgi mesajı geldi. Avusturya son durağımızdı ve aynı mesaj geldi.

Mesajın içeriği şu şekildedir:"Avusturya'ya Hoş Geldiniz! Yurt dışı paketiniz varsa kullanımlarınız paket kapsamında ücretlendirilir" diyerek beni yanılttı ve ben orada da bu mesaja güvenerek tarifemi kullandım. Faturam bu mesaj yüzünden 548 TL geldi. Vodafone beni yanılttı ve bu durumdan şikayetçiyim. Madem tarife geçerli değil niye mesaj attınız?

Hasan 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde müşteri hizmetleri ile gerçekleştirdiğiniz görüşme kaydınızın incelendiği ve müşteri temsilcisine ülke isimleri aktarılırken Avusturyanın iletilmediği tespit edilmiş ve müşteri temsilcisi kaynaklı hata tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Hasan16 Eylül 2013

    Tarafima hala dönüş olmadi..

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön