13 Haziran 2014

Vodafone Yanlış Tarife Tanımlandı.

Akmerkez Vodafone Shop'a geçerek Z.... isimli hanıma koçailem tarifesine geçmek istediğimi ilettim. Dün akşam bir baktım ki ben "eş dost mini" diye bambaşka bir tarifeye tanımlanmışım. Bu tarifenin içindede internet falan yok. Tesadüfen güncel faturama bir baktım 72 TL olduğunu gördüm.

Sonra müşteri hizmetlerini aradığımda bunun sebebinin yanlış tarifeye tanımlanmamdan kaynaklandığını anladım. 542 müşteri hizmetlerini arayarak A.... beyle görüştüm ve 33158**** no'lu şikayet kaydını oluşturdum. Malesef beni şikayet ettiğim Z..... hanım aradı. Şikayet ettiğim kişinin beni araması bir kalite yönetiminin yapabileceği vahim bir hatadır. Z.... hanımın hatası sebebiyle uğradığım zararın giderilmesi.

Kadir 213 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi13 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön