13 Nisan 2013

Vodafone Yanlış Tarife Değişikliği!

13. 04. 2013 tarihinde saat 11:30 civarı tarifemi yanlışlıkla cep avantaj 500 yapacakken hesabını bilen 500 yaptım gelen tl yükle uyarısı üzerine Vodafane müşteri hizmetlerine ulaşıp durumu düzeltmeye çalıştım ancak 2 saatlik uğraşımdan ve 2 müşteri temsilcisiyle görüşmemden sonra normal tarifeme geçtim sınırsız "9. 99 tl ınternet paketim" gitmiş ve fatura tutarım 92, 50 tl olmuş .

2 saatte 2 katı fatura ödememin sebebi de önceki "tarifem+ yanlışlıkla geçtiğim tarife+ düzelttirdiğim tarife "ücretlerinin toplamıymış kullanmadığım dakikalarım nerde tarifeye geçiş yaptık 500 dk olması gerekirken 400 dk görünüyor 100 dk nerede müşteri memnuniyeti nerede Vodafone nerede hiç bilen yok .

Özgür 96 Okunma

Cevaplar

  • Özgür 14 Mayıs 2013

    sonuç olarak bugün ayın 14.günü 6. günü kesilen faturam gecikmeli de olsa (bu arada neden tüm faturaları kesildiğinde görebiliyorken bu faturamı 1 hafta sonra görebildim oda ayrı bir soru) 92,50 olarak gözüküyor yani kullandığınız gün kadar ücret ödersiniz kullanımızı hesaplayalım sizi bilgilendiririz oyalaması ile toplam 92,50tl lik 3 tarifeyi 1 ay içinde aynı anda kullanmışım tek hatla ve ödemem isteniyor. bu faturamın acilen iptalini talep ediyorum.

  • Vodafone Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 13.04.2013 paket değişikliği yapılarak anlık geçiş sağlandığı ve talebiniz üzere işlem yapıldığından fatura tutarınıza müdahale edilemediği bilgisini aktarmak isteriz.Fatura kesim tarihinizin her ayın 6.günü olması sebebiyle toplu süre kullanım ücreti ve dakikalarınızın kullanılan gün kadar ki bedeli yansımaktadır. Aynı şekilde hak edilen dakikalarda kullanılan güne göre hesaplanarak eklenmektedir.Mevcut uygulamanın bu yönde olduğunu ve sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi14 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön