21 Ekim 2013

Vodafone Yanlış Paket Tanımlamış!

Vodafone'a bayramdan önce geçiş yaptım. Aldığım pakette 1gb internet, 500 dk her yöne konuşma, 500 tanede her yöne sms aldım. Bayramın 4. günü Vodafone geçiş yaptı ve sadece 500 dk vermiş. Hemen Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp bir yanlışlık olduğunu anlatmaya çalıştım artık değiştiremeyiz 12 ay kullanacaksınız dediler ve dalgacı bir tavırla konuyu kapatmaya çalıştılar.

Onları mahkemeye vereceğimi o anki sinirimle anlattım, dalga geçer gibi Vodafone'dan hediye 250mb internet verdiler ve her dk için 1 TL alıyorlar telefonda uzattıkça uzattı. Şu an Vodafone'dan ayrılmam için 48 TL ödemem gerekiyormuş.

Kağan 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 21/10/2013 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. Şikayetinize istinaden işlem yapmış olduğunuz Vodafone Cep Merkezi ile tarafımızdan görüşme sağlanmış olup, tarifeniz hakkında tüm bilgilerin tarafınıza eksiksiz olarak belirtilmiş olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön