02 Eylül 2013

Vodafone Yanlış Paket Tanımladı!

Vodafone Ankara Ankamall bayinize geçtiğimiz hafta perşembe günü(21. 08. 2013) tarife değişikliği talebiyle gittim. Hesabını bilen tarifede olduğumu yine bu tarifede kalarak internet paketimi artırmak istediğimi söyledim. Oradaki arkadaş da bana bir tarife önerdi ve geçiş işlemini yaptı aynı gün gecesi gelen mesajda yeni tarifede sadece dakika hakkım olduğunu öğrendim.

Vodafone çağrı merkezini arayarak şikayet oluşturdum ve bugün itibariyle herhangi bir dönüş olmadığı için çağrı merkezinizi tekrar aradım ve bana söylenen bu konuyla ilgili herhangi bir çözüm olmadığı için bana dönüş yapılmadığıydı. Bayiniz çalışanının hatasının çözümü nasıl olmaz ve çözüm var veya yok ben neden bilgilendirilmiyorum? Bu konuyla ilgili en kısa sürede dönüşlerinizi bekliyorum.

Birsen 19 Okunma

Cevaplar

  • Birsen 15 Eylül 2013

    Bayiniz yapılan hatayı kabul edip bununla ilgili maduriyetimin 1 aylık süreyle giderilmesi hususunda sms ve internet paketi yükleme talebinde bulundu eve doğrudur fakat bu yapılan hata için bir çözüm değildir.Çünkü yanlış bilgilendirilerek mevcut tarifemi değiştirdim ve asıl mağduriyetim bu tarifeye tekrar dönüş yapamamam.Bu benim değil bayiniz çalışanın hatasıdır ve buna çözümü sunacak olan da sizsiniz.Ben hiçbir şekilde sizden kaynaklanan bir hata yüzünden taahhüt vermek zorunda değilim,bu bir çözüm olamaz.Tüketici hakları mahkemesine başvurma hakkım saklıdır.

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında ;taahhüt verildiği taktirde tarifenize ek internet ve sms paketi ekleneceği bilgisinin aktarıldığı ancak taahhüt vermek istememeniz nedeniyle sms ve internet paketinin bilginiz dahilinde hattınıza tanımlandığı bilgisinin aktarıldığını paylaşmak isteriz. Bayi beyanları aracılığı ile durumun kabul edilmediği,yapılan evrak kontrolleriniz sonucunda taahhütnamenizin bulunmadığı ve hatalı işlem tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön