20 Eylül 2013

Vodafone Yanlış İşlem Sonucu Fazla Fatura Ödetiyor!

Vodafone ile ilgili şikayetim nisan ayında başladı ve 6 aydır devam ediyor. 6 aydır çağrı merkezi müşteri hizmetlerinin vermiş ve yapmış oldukları yanlış işlemlerden dolayı kullanmadığım telefon hattına 30-40 TL gibi faturalar ödüyorum. Sizden isteğim faturalı olan 0532 284 *** hattın acil olarak kapatılıp tarafımızdan alınan faturaların yapılan görüşmelerin dinlenilip tarafımıza ivedilikle olarak iade edilmesini ve hattın kullanıma tamamen kapatılmasını talep ediyoruz.

Konunun bizim için aciliyeti önemli olup işlemin sağlanamaması halinde tüm yasal yollara başvuracağımızı da bildirmek isteriz. Tarafınıza yapılan görüşmeler 0535 931 *** ve 0532 284 ***nolu telefondan yapılmıştır.

Kübra 61 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine Vodafone hattınız bazında gerekli inceleme işlemini gerçekleştirebilmemiz için,Vodafone GSM numaranızı iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön