12 Ekim 2013

Vodafone Yanlış Faturalandırma Yaptı, İade Etmiyor!

Size kendi sitenizden 3. yazışım ve çağrı merkezinizi en az 30 defa aradım. Hiç bir gelişme yok.Yahu el insaf kendinizi benim yerime koyun. 2,5 ay önce itiraz ettiğim fatura hala sonuçlanmadı. 14 iş günü dediğiniz fatura itiraz süresi kaç iş günü sürdü bir bakın!

Bundan önceki itirazım yine 2 ayda sonuçlamıştı. Yanlış anlaşılmasın kuru kuruya itiraz etmiyorum. 2 ay üst üste yanlış faturalandırma oldu. Temmuz ayı faturamın iadesini 2 ay sonra yapmıştınız. Şimdide Ağustos ayı faturasını bekliyoruz, onuda seneye iade edersiniz artık.

Şimdi diyeceksiniz ki gerekli güncelleme yapıldı, itirazınıza en kısa sürede cevap vereceğiz. Aynı şeyleri duymaktan bunaldım artık. Vodafone pişmanlıktır!

Burak 61 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığında hattınıza iade işleminin yapıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Burak14 Ekim 2013

    Dalga geçiyorsunuz, dikkate almıyorsunuz. En kısa sürede sonuca yönelik geri dönüş yapılcak diyosunuz ve 2,5 ay oldu. Hala da geri dönüş yok. 542 den 30 defa aradım sizi yine arasam nolacak şikayetiniz sonuçlanmamış en kısa sürede sonuçlanacak deyip kapatacaksınız. Sanki farklı bişey olacak. Birde her aradığımda 40 kuruş yazıyo. Daha alacağımı tahsis edemiyorum. Kendi paramı sizden almaya çalışırken daha çok borçlanıyorum.

  • Vodafone Temsilcisi12 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön