12 Eylül 2013

Vodafone Yanlış Faturalandırma Yaptı!

Vodafone fatura tarifemde her ay 24 TL gelen fatura 2013 ağustos ayında 109 TL geldi. Sebebi ev telefonu numaran olan ve alan kodu 0 256 612 . . . . numarayla yapmış olduğum görüşmeyi ülke kodu 256 olan Uganda olarak sistemin tanıması üzerine uluslararası görüşme olarak faturaya yansıtmış.

Tam 20 gündür hatanın düzeltilmesi için kayıtların kapatılmasını bekliyorum ancak bugün tarafıma işlemin doğru olduğu bilgisi veriliyor. Tekrar aradım ve yeniden kayıt açıldı. Yani işlem çözülmüyor. Faturanızda hata yok deniyor. Hakkımı yasal yollar dahil BTK vb. tüm yollar ile aramaya devam edeceğim.

Senem 41 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi16 Ekim 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelendiğinde,537851****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirmenize yönelik iade işleminizin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Senem07 Ekim 2013

  22/08/2013 te açmış olduğum kayıt hala kapanmamşı olup süreç devam etmektedir. şu anda kullandığım tarifenin süresi de 15/10/2013 te bitmektedir. süreç s0onuçlanmadığı için de tafifemin yenilenmesi için bana teklif sunacaklar. ancak ben artık bu gsm firmasıyla çalışmak istemiyorum. sürecin hızlandırılarak en kısa sürece sonuçlandırılmasını rica ederim. olumlu sonuçlanması bir sonraki faturalarımdan mahsup olacak. ancak olumsuz sonuçlanırsa gsm firmamı değiştirere yasal yollara başvuracağım. acil olarak tarafıma dönüş yapılmasını rica ediyorum.

 • Senem20 Eylül 2013

  1 ay oldu hala kaydı kapatmadınızç hala herhangi bir cevap verilmedi. hala yaptığınız yanlışı çözmediniz. yeni faturam kesildi . yanlış düzeltilip yeni faturadan mahsup edilecekti.yanlışı çözmediğiniz için operatör değişikliği de yapamıyorum.cevap verin artık. sizi aramaktan bıktım.

 • Senem20 Eylül 2013

  bundan sonra asla ve asla ne vodafone kullanırım ne de başka birine tavsiye ederim.1 aydır yanlış bir işlemi çözemediler.

 • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön