12 Eylül 2013

Vodafone Yanlış Faturalandırma Yaptı!

Telefon hattım ile ağustos ayının 20-27 tarihleri arasında yurt dışında İtalya ispanya Fransa ziyarete gittim her şey dahil pasaport abonesi olduğumdan dolayı tarifemi aşmadığım sürece sadece günlük 10 TL ödeneceği bilgisi verildi.

Buraya kadar her şey güzel fakat ben döndüğümde 250 TL fatura ile karşılaştım. Müşteri hizmetlerinizi aradım bana 500mb internet kotanızı aşmışsınız o yüzden 150 TL internet ücretlendirmesi olmuş yurt dışındayken dediler.

İtiraz ettim fatura detayını Vodafone sitesinden görebilirsiniz dediler, siteye girdim ve gördüm ki ben ağustos ayı boyunca toplam 300 mb kullanımı bile aşmamışım. 26'sında aşmışsınız diyor 28'inde Türkiye'de ücretsiz kullanabiliyorum hala nasıl çelişki bu?

Caner 22 Okunma

Cevaplar

  • Caner12 Eylül 2013

    Tarifenize uygun diyorsunuz, benim tarifemde internet'im 500mb ama ben 300mb kullandım nasıl paket aşımından faturalandırılıyorum eğer bana bunu açıklayamazsanız ben aboneliğimi iptal ettireceğim

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden , ücretlendirme şikayetiniz 07.09.2013 tarihinde uzman ekiplerce incelenmiş ve tarifenize uygun ücretlendiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön