08 Ekim 2014

Vodafone Yanlış Faturalandırma!

Daha öncede kaç defa aramam ve kayıt bırakmama rağmen Vodafone'dan hiç yanıt alamadım. Müşteri hizmetlerini arıyorum hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Nasıl kurumsal bir firma olduğunu hala çözemediğim bir şirket.

Maya Angelou çok güzel sözü var 'İnsanlar onlara ne söylediğinizi unutabilirler. İnsanlar onlara ne yaptığınızı da unutabilirler. Ama insanlar, onlara kendilerini nasıl hissettirdiğinizi asla unutmazlar'

Vodafone'da bana; beni saf gibi hissettirdi ama Vodafone ile işimiz bitmedi. Eşimi T*** taşıdım şimdi sırada kendim varım ve en kısa sürede yakınımdaki insanlar.

Muhittin 51 Okunma

Cevaplar

  • Muhittin09 Ekim 2014

    yine bilgisayardan kopyala yapıştır bir cevap daha . ya bir tane orda bu konuya hakim insan yokmu arayıpta bilgi veremiyor arkadaş. ya siz yanlışsınız fatura doğru veya siz haklıymışsınız kusura bakmayın diye ama yok işte ........

  • Vodafone Temsilcisi08 Ekim 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön