Vodafone Yanlış Faturalama!

Mehmet O. |

Eşim ve ben Vodafone müşterisiydik ve son faturamızı 22 şubatta telefona gelen mesajla öğrendik. 1 gün arayla 13 ocak ve 14 ocak'ta Bimcell'e başvuru(1 ay daha fatura ödemeyelim düşüncesiyle 15 Ocaktan önce) yaptık. Fakat işlemler birkaç gün sürdüğünden geçiş işlemi ocak ayının 17 ve 18'inde gerçekleşti.

Vodafone 2 ve 3 günlük faturalama yapması gerekirken 22 şubattaki faturada 1 aylık faturalama yapmıştır. Bana 33, 30 eşime 23, 50 fatura göndermişlerdir. Kullanmadığımız hizmetin ücretini ödemek durumunda bırakıldık. Reklamlarında müşteri memnuniyetinden bahsedenlerin bunu icraata dökmesini ve faturanın tekrar incelenerek haksız kazancın önüne geçilmesini istiyoruz.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  13:38

  Sayın M***** O*
  Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.
  Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili dönem içerisinde yapılan tarifeden anlık çıkış işlemi veya hat iptali durumunda faturaya aylık tarife ücretininin tamamı yansımaktadır.Konu ile ilgili detaylara
  http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/tarifeler/ linki üzerinden ulaşabileceğinizi aktarmak isteriz.Bu bağlamda fatura tutarınızda sorun bulunmadığını ve tarifenize uygun ücretlendirildiğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri