30 Aralık 2013

Vodafone Yanlış Fatura Gönderdi!

Hattımın 26 liralık tarifesinin bitmesine yakın tarifemi yenilemem için Vodafone müşteri hizmetlerinden bir telefon aldım. Tarifemin bittiğini istersem 27 liralık tarifelerinin olduğunu söylediler ve kabul ettim. Tarifemi değiştirdikten sonra 107 liralık bir fatura geldi;bunun nedenini sorguladığımda ise telefonda bir yanlış anlaşılma olduğunu kayıtları dinleyerek fark ettiler ve düzelttiler.

Bu ay ise yine beyan ettiğim tarifemin üzerinde 78 liralık fatura geldi.Faturanın içinde tarife bitmeden değiştirme bedeli de bulunmaktaydı. Yaşanan bu gelişmeler sırasında da hakkımızı aramaya müsaade etmeyecek biçimde "Siz bu parayı ödeyeceksiniz!" gibi ibareler kullanıldı. Verdiğim bilgiler ışığında yapmadığım bir hatanın bedelini ödemeyi kabul etmiyor, gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Özge 67 Okunma

Cevaplar

  • Özge01 Ocak 2014

    Buraya şikayetimi ilettikten sonra müşteri hizmetlerinden gelen aramada bir çözüme varıldı ancak ödemem gereken tutar bir sonraki aya aktarılmasına rağmen telefonum görüşmelere kapatıldı. Müşteri hizmetlerini tekrar aradığımdaysa aynı kısır döngü içerisine girildiği gibi telefonum görüşmelere de kapalı hale geldi.

  • Vodafone Temsilcisi01 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2013-12-31 13:53:55 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön