09 Eylül 2013

Vodafone Yanlış Fatura Gönderdi!

Vodafone cihaz kampanyası ile aldığımız cihaz (smart mini 1 TL ekstra ücret) için ayda 36 lira ücret ödeyeceğimiz söylendi fakat Vodafone merkezine sorduğumuzda 48 TL borç gözüküyor.Ayrıca hiç başvuru yapmadığımız halde internet paketine üye olduğumuz ve buna dair 10 TL kesildiği söyleniyor 2 defa Vodafone merkezine gidip şikayet kaydı oluşturduğumuz halde sorun yoktur diye mesaj geldi.

Bu ne biçim hizmet anlayışı? Satarken en fazla 36 lira ücret ödeyeceğimiz söylendi fakat şimdi böyle bir durumla karşı karşıyayız.Daha mantıklı bir cevapta alamadık,En kısa zamanda gereğinin yapılmasını istiyorum.(hat H.T adına kayıtlıdır.)

Cem 52 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızda tarife değişikliği yapıldığı tespit edilmiş olup,kullanıma istinaden ücretlendirme yapıldığı ve sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön