31 Ocak 2015

Vodafone Yanlış Fatura Geldi!

Cihaz kampanyasıyla 80 lira gelmesi gereken faturam 15 lira geldi bende Vodafone forumda ve müşteri hizmetlerinde durumu izah ettim düzelttim, daha sonra gelmesin dedim gelmez böyle gözüküyor dendi. Daha sonra ay sonunda telefonuma SMS geldi. 65 TL'lik hata var sonraki faturanıza ilave edilecek diye. İyi de sizin hatanız sonucu ben neden yüklü bir fatura ödemek zorunda kalıyorum. Nakit ihtiyacımın olduğu bir anda 150 liralık fatura gelecek. Bu hatanızı en azından taksitle alın kimse mağdur olmasın.

Yunus 1.182 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, talep ve şikayetlerinizle ilgili her konuda bize ; Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2015

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön