04 Mayıs 2013

Vodafone Yanlış Fatura Düzenlenmesi!

Eşime 369,70 tl fatura geldi eşim tarifesi cep avantaj her yöne Vodafone hatlara sınırsız diğer hatlara 750 dk olan paket kullanmasına rağmen vodafone hatlarına dahi ücretlendirme diğer hatlara bitim mesajını geç gönderip diğer konuşmalarımızı ücretlendirmiş olup ayrıca sms paketi kullanmamıza rağmen smsleri ücretlendirmiş.

542 aradığımızda hatalarının kendinde olduğunu haklı olduğumuzu şikayet dilekçesi oluşturduklarını bu dilekçede 207 tl indirim yaptılar. 60+10(sms)=70 tl olması lazım. Yeniden yeniden kayıt oluşturduk olumsuz yanıt geliyor. müşteri temsilcisi ayrıca 639,70 tl yatırın ilerdeki faturanızdan düşeriz demekteler. Fatura 10000 veya 50000 tl gelse ben evimi satıp ödemem mi gerek?

Ebru 57 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,543534****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetinize yönelik düzeltme işlemlerinizin yapıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ebru 07 Mayıs 2013

    nedense kimse cevap için dönmedi.

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön