21 Şubat 2014

Vodafone Yanlış Fatura Çıkardı.

İnternet paketi aldık ve memnun kalmadığımız için iptal ettirdik. Cayma bedeli vardı ödemesini yaptık fakat çağrı merkezindeki çalışan neti kapatmamış ve tekrar 100 tl fatura geldi. Kaç kez aradık yardımcı olmadı ne çağrı merkezi ne de cep merkezi, genel müdürlüğe gitmemiz söylendi. Zamanımız olmadığı için biz faturayı ödedik ses kaydı diye bir şey var dinlemediniz. Eğer dinlenseydi haklı olduğum bilinirdi. Paramın tek kuruşunu helal etmiyorum, hattımı da başka operatöre geçirdim. Ailemde 5 kişi kullanıyor onlarda geçecek. Ne kadar Vodafone'lu varsa yapılanı anlatıyorum.

Yasemin 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 27.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön