13 Haziran 2013

Vodafone Yanlış Fatura Bilgisi!

Normalde 30 lira olan faturam bu ay 111 lira geliyor ve müşteri hizmetlerini arıyorum bunun üzerine bana internet şifresi vererek Vodafone online dan ayrıntılı faturama bakmam söyleniyor bakıyorum ve bu miktarı tamamlayan görüşme bulamıyorum. Şu an ne yapacağımı bilemiyorum hat annemin üzerine olduğu için görüşmeleri onun yapması gerekiyormuş ve kendisi bu görüşmeleri yapamayacak kadar yoğun ve farklı şehirde.

Ebru 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili haziran dönem fatura tutarınız incelendiğinde süre bildirim sms'i tarafınıza gönderildiği tespit edilmekle beraber toplu süre limit aşımı nedeniyle ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiştir.30 TL pkaket ücreti,5TL kısıtlama açma ücreti,1.31 TL kullanım vergisi,0.55 krş görüşme detayı,0,71 krş gecikme bedeli,73,60 TL süre aşımı mevcut olup,ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmemiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi13 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön