30 Nisan 2013

Vodafone Yanlış Fatura!

2 aydan beri normal tarifem olan 35 tl den daha fazla fatura ödemekteyim. Telefonumdan yurtdışı araması gerçekleştirdiğimi iddia eden sayın vodafone yetkilileri, bu tür hatalı faturalar tarafıma defalarca geldi, ve ben şikayet kaydı oluşturmak istediğimde ise bunu yapamadıklarını söylüyorlar çünkü fatura açık ve netmiş, yaklaşık 3 ay önce bu tür yanlış faturalar nedeniyle hattımı yurtdışı aramalarına kapattırdım şuanda nasıl bana yurtdışı araması yaptınız gibi bir bahane sunabiliyorsunuz. Artık yeter ama bu kadar yanlışlık olamaz hemde bu kadar büyük bir gsm operatörü için gerçekten olumsuz bir durum!

Ayse 61 Okunma

Cevaplar

  • Ayse07 Mayıs 2013

    Çözüme yönelik sonuçlanmıyacağından zaten emindim çünkü gerçekten müşterilerinizi mağdur ediyorsunuz. Teşekkürler.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden, 541940****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirmenize yönelik hata olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön