27 Ocak 2014

Vodafone Yanlış Bilgilendirmenin Zararını Bana Ödetiyor.

Bir yıl önce kapattığım hattımı dün açtırmak istedim. Vodafone bayinize gidip açtırma şansım var mı dedim. Bilgilerime baktılar beyefendi son tarifeniz 29 tl 500 dk heryöne imiş ancak bu tarife üzerinden açtırabilirsiniz dediler. Eğer ileri ki aylarda değişiklik yapmazsanız faturanız 29 tl olarak her ay ödeyeceksiniz dedi. Açtırmak istiyor musunuz bu şekilde dedi tamam dedim açtırdık.

Ben faturamın 29 tl olduğunu biliyorum fakat biraz önce müşteri temsilcinizi aradım bana 65 küsür fatura çıkardı şok oldum. Hemen hattımı kapat dedim, kapatırsak 130 lira ödemeniz gerekir dedi. 2. bir şok geçirdim. Kafayı yemek üzereyim. Daha 1 gün olmadı yaşadığım soruna bakar mısınız deli olacağım. Benim hattımı kapatın. Kullanmak istemiyorum. Para marada ödemek istemiyorum.

Resat Y. 106 Okunma

Cevaplar

  • Resat'ın Teşekkür Mesajı31 Ocak 2014

    Vodafone yetkililerine teşekkür ediyorum. Çok kısa süre içerisinde sorunumu çözdüler. Bu kadar çabuk çözüleceğini düşünmemiştim. İyi çalışmalar.

  • Vodafone Müşteri Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 28.01.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Müşteri Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön