15 Mart 2014

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Yaptı.

Faturalı hattan faturasız hatta geçtiğimde telefonda bana fatura dışında herhangi bir ödeme yapmayacaksınız dediler. Fakat dakikam, sms'im ve internetim olmasına rağmen ben yine 35+ fatura aldım. Bu da yetmez gibi 40 tl devlet vergi diye bir tabir kullanarak açıklama yaptılar buna. Bıktım bu durumdan. Vodafone müşteri hizmetleri hep farklı konuşuyor. Televizyonda reklam yapmaya benzemiyor bu işler? Daha nereye kadar mağdur edeceksiniz bizi anlamakta güçlük çekiyorum. Hat sahibiyim. Çevremdeki Vodafone'lulara bu durumu anlatıp kesinlikle Vodafone kullanmamalarını sağlayacağım.

Demet 34 Okunma

Cevaplar

  • Demet19 Mart 2014

    Denilecek birşey yok artık soyulduk. Elbet bunlar çıkar sizden.

  • Vodafone Temsilcisi18 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön