03 Şubat 2014

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Cep kamu 1000 mini tarifesini kullanmaktaydım. 28.01.2014 tarihinde 11:57 de müşteri hizmetleri tarafından arandım. Müşteri hizmetlerindeki kişi bana "Vodafone'lularla ve cep kamulularla sınırsız ve diğer yönlere 500 dk olduğunu" söyledi. Bende doğruluğunu teyit edip paketi kabul ettim. Bana gelen servis mesajında ise "sadece cep kamulularla sınırsız ve her yöne 500 dk" olduğunu öğrendim. Yanlış bilgilendirildiğim için bant kaydının dinlenmesini istedim fakat dönüş yapılmadı.
Eski tarifemin geri verilmesini talep ediyorum. Aksi halde mahkeme yoluyla hakkımı arayacağım.

Abidin 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön